KUTNIA`nın ilk mağazası Gaziantep`te açıldı!

Gaziantep Sanayi Odası tarafından Coğrafi İşaret Tesciline sahip, aynı zamanda geleneksel değerimiz kutnu kumaşı Jülide Konukoğlu’nun girişimiyle markalaştırıldı. Sürecin başından itibaren marka danışmanlığını yürüttüğümüz KUTNİA markası ile Türkiye’de ilk kez coğrafi işaret tesciline sahip bir kumaş dünya markaları arasında yerini almayı hedeflemektedir.

16.yydan miras kalan kutnu kumaşı, KUTNİA markası ile özüne sadık kalınarak günümüzün trendleri, ihtiyaçları ve kullanım alışkanlıklarına göre inovasyon sürecinden geçirilmiştir. KUTNİA, kutnu kumaşının ve Gaziantep’in sahip olduğu kültürel mirastan, küresel trendlerden ilham alarak modayı kendine göre yeniden yorumlamıştır. Bu sayede güçlü bir hikâyesi olan, girdiği her ortama uyum sağlayan, eklektik, ayrıcalıklı, prestijli bir yaşam tarzı sunan KUTNİA markası doğmuştur.

İlk mağazası doğduğu toprak olan Gaziantep’te açılan KUTNİA markası, ikinci mağazası ile İstanbul’da ses getirmeyi ve oradan da yoluna dünyanın önemli moda başkentlerinde güçlü bir oyuncu olarak devam etmeyi hedeflemektedir.


22 Şubat 2018 Perşembe

Yorumlar
Bütün Yorumlar.
Yorumlar